CERTYFIKATYAktualności

 • Godziny poranne odjazdów autobusów na rok szkolny 2020/2021

  Dzieci z Marcinowic wsiadają do autobusu nr 2 (przystanek SP Marcinowice)
  od 02.09.2020r.

  AUTOBUS NR 1

  AUTOBUS NR 2

  Marcinowice

  6.45

  Marcinowice

  6.45

  Stefanowice

  6.47

  Zebrzydów

  6.48

  Gola

  6.55

  Biała

  6.53

  Szczepanów

  7.02

  Strzelce

  7.03

  Strzelce

  7.08

  Chwałków Kantyna

  7.15

  Tworzyjanów

  7.13

  Chwałków

  7.18

  Strzelce

  7.18

  Strzelce

  7.28

   

   

   

   

   

   
  Harmonogram wejść do szkoły i korzystania z szatni szkolnej

  W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 w okresie epidemii i zagrożenia zakażeniem COVID – 19 ustalony jest harmonogram wejść do szkoły zgodny z Procedurami obowiązującymi w placówce konieczny dla uniknięcia kumulowania się dzieci / uczniów w szatniach szkolnych.

  7.08 – dzieci / uczniowie Stefanowice, Gola, Szczepanów

  7.03 - dzieci / uczniowie Zebrzydów, Biała,

  7.18 – dzieci / uczniowie Tworzyjanów

  7.25 – dzieci / uczniowie Strzelce oraz dowożeni przez Rodziców

  7.28 – dzieci / uczniowie Chwałków kantyna, Chwałków

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły 74 850 44 20

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Sposób komunikacji dyrektora szkoły, nauczycieli i wychowawców z Rodzicami

  W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 w okresie epidemii i zagrożenia zakażeniem COVID – 19 komunikacja dyrektora szkoły, nauczycieli i wychowawców z Rodzicami odbywać się będzie przede wszystkim za pośrednictwem narzędzi zdalnych (telefon, e-dziennik, mail, Teams). Prosimy Rodziców o systematyczny odbiór wiadomości, śledzenia e-dziennika, maili oraz pozostawania w stałym kontakcie z wychowawcami oddziałów i klas.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły 74 850 44 20

  data dodania: 2020-08-28

 • Uwaga Rodzice – rozpoczynamy nowy rok szkolny

  W związku z rozpoczęciem zajęć w nowym roku szkolnym w szczególnym okresie epidemii prosimy o zapoznanie się z Procedurami obowiązującymi w szkole od 1.09.2020r. Tutaj.  
  Dla właściwego funkcjonowania szkoły w tych wyjątkowych warunkach niezbędnym staje się podpisanie stosownych zgód i oświadczeń. Tutaj. Druki należy wydrukować, podpisać i przynieść (dotyczy oddziałów przedszkolnych i kl. I) lub podać za pośrednictwem dziecka (dotyczy kl. II – VIII) wychowawcom w dniu 1 września. Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydrukowania dokumentu, zostanie on przekazany Rodzicom / uczniom na rozpoczęciu roku szkolnego. Wówczas zobowiązani są Państwo do podpisania  i oddania go
  za pośrednictwem dzieci / uczniów najpóźniej do 2.09. w pierwszym dniu nauki. Istnieje również możliwość zeskanowania podpisanego dokumentu i przesłania go drogą mailową na adres: spstrzelce@poczta.onet.pl. Zwracamy się z prośbą o poważne potraktowanie powyższego obowiązku.

  Podręczniki szkolne będą wydawane uczniom w pierwszym tygodniu nauki ze stosownym dokumentem do podpisania przez Rodziców. Prosimy o zwrot dokumentu niezwłocznie po otrzymaniu podręczników przez dziecko.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły 74 850 44 20

  data dodania: 2020-08-25

 • Ważne informacje MEN GIS MZ

  Prosimy wszystkich Rodziców o zapoznanie się z wytycznymi obowiązującymi od 1.09. 2020r. TUTAJ

  data dodania: 2020-08-25

 • Podręczniki i wyprawka szkolna

  Informujemy, że wykaz podręczników do zakupu przez rodziców oraz tych z dotacji celowej, jak również wyprawki przedszkolaków, plastyki i uczniów kl. I-III znajdują się w zakładce Spis podręczników


  Podręczniki szkolne będą wydawane uczniom w pierwszym tygodniu nauki ze stosownym dokumentem do podpisania przez Rodziców. Prosimy o zwrot dokumentu niezwłocznie po otrzymaniu podręczników przez dziecko.
  W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły 74 850 44 20

   

  data dodania: 2020-08-21

 • Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

  Oddziały przedszkolne i klasa I
  Inauguracja odbędzie się 1.09.2020r. o godz. 10.00 – dojazd własnym transportem w związku z tym, że uroczystość połączona będzie z pierwszym spotkaniem dzieci i Rodziców z nowymi wychowawcami. Serdecznie zapraszamy.
  Konieczna do zastosowania będzie zasada 1 dziecko + 1 Rodzic. Dorośli w maseczce chroniącej nos i usta oraz rękawiczkach jednorazowych.

  Klasy II – VIII
  Spotkanie z dyrektorem i wychowawcami 1.09.2020r. godz. 8.30
  Harmonogram odjazdu autobusów:
  Autobus nr 1
  Marcinowice 7.50 (spod szkoły)
  Stefanowice 7.52
  Gola 8.00
  Szczepanów 8.07
  Autobus nr 2
  Zebrzydów 8.05
  Biała 8.10
  Chwałków 8.13
  Kantyna 8.16
  Tworzyjanów 8.17
  Strzelce i uczniowie dowiezieni przez Rodziców - 8.25
  Powrót ok. godz. 9.00 spod szkoły.

  Prosimy przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz wyznaczonych godzin przyjścia/ przyjazdu do szkoły. Wszyscy uczniowie dojeżdżający autobusem zobowiązani są do stosowania maseczek zakrywających usta i nos. Rozpoczęcia planowane są na podwórzu szkolnym. W przypadku deszczowej aury spotkania oddziałów przedszkolnych i klasy I (dzieci i Rodziców) odbędą się w wyznaczonych strefach w budynku szkoły. W klasach II – VIII do sal lekcyjnych wchodzą wyłącznie uczniowie z wychowawcami.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły 74 850 44 20
  Prosimy również o uważne śledzenie aktualności na stronie, niebawem pojawią się nowe ważne informacje.

  data dodania: 2020-08-20

 • Informacja o wynikach egzaminu ósmoklasisty

  Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty przekazywane będą absolwentom w dniu 31 lipca b.r. w godzinach 9.00-10.00 z zachowaniem dystansu społecznego przed szkołą.

  Każdy absolwent będzie mógł sprawdzić wyniki, jakie uzyskał z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Więcej szczegółów do pobrania TUTAJ

  data dodania: 2020-07-29

 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

              W dniu 26 czerwca pożegnaliśmy trudny i inny niż zwykle rok szkolny 2019/2020. Chociaż nie było spotkania całej naszej społeczności na uroczystej akademii, w szkole panował jednocześnie podniosły, jak i radosny nastrój. Przedszkolaki i uczniowie klas I-II oraz V-VII żegnali się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych miejscach o podanych godzinach. Natomiast małych „absolwentów” kończących pierwszy etap edukacyjny, tj.  uczniów klasy III i od dzisiaj już absolwentów naszej szkoły – ósmoklasistów w sposób szczególny pożegnała Pani dyrektor Joanna Mazanka i nasz gość wójt Gminy Marcinowice Pan Stanisław Leń. Trzecioklasiści przygotowali króciutki program artystyczny, który obejrzeli przybyli rodzice i wszyscy pracownicy szkoły. Uczniowie klasy VIII, po odśpiewaniu hymnu państwowego, odebrali swoje dyplomy absolwenta i świadectwa z rąk wychowawczyni Pani Marty Kondzior, dziękując jej za wspólnie spędzonych 5 lat. Podziękowania złożyli również rodzice.

              Podczas tych ostatnich spotkań klasowych z wychowawcami uczniowie, którzy swoją postawą wyróżniali się w tym roku szkolnym uhonorowani zostali nagrodami za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, aktywność w różnych konkursach i przedsięwzięciach. Tradycyjnie już wręczone zostały Strzelczyki Roku. Otrzymali je w poszczególnych kategoriach:

  SportowiecSzymon Manijak (kl. VI),

  ArtystaWiktoria Łużna (kl. II),

  WolontariuszNikola Ceglarz (kl. IV),

  KulturaAdam Łukasik (kl. I),

  SpołecznikJakub Nóżka (kl. VIII),

  CzytelnikMiłosz Chudy (kl. IV),

  Zdalny StrzelczykJulia Fik (kl. II).

  Dyplom Prymusa szkoły odebrała Klaudia Woźna (kl. V B).

  Rodzice uczniów kl. III-VIII wyróżnionych w nauce uhonorowani zostali listami gratulacyjnymi, a partnerzy i rodzice, którzy najbardziej angażowali się w życie naszej placówki podziękowaniami dyrektora szkoły.

              Dzieci, uczniowie i ich opiekunowie oraz nauczyciele rozchodzili się do swoich domów wzruszeni, ale w doskonałych humorach. I takiego wesołego humoru, udanego, pełnego słońca wypoczynku wakacyjnego życzymy całej społeczności szkolnej.

  data dodania: 2020-06-29

 • Podziękowanie!

  Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Wszystkim Partnerom oraz Pracownikom Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach za dostrzeganie wartości podejmowanych przedsięwzięć , za wspieranie inicjatyw, współpracę i okazywaną życzliwość. To dzięki Państwa wsparciu i pomocy uczniowie poradzili sobie w tym trudnym okresie. Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za zaangażowanie w życie szkoły. Wszystkim życzymy udanych oraz zasłużonych wakacji!

  data dodania: 2020-06-29

 • Uczennice z kl. II jako wolontariuszki w triatlonie niepełnosprawnych dzieci

  W dniu 27 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie miała miejsce piękna inicjatywa pn. Follow Your Dreams Triathlon Borzygniew. Udział wzięli w niej zawodowi sportowcy, sportowcy amatorzy w parach z niepełnosprawnymi dziećmi z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Jaszkotlu.

  Każda para miała do pokonania 600 m w pływaniu po Zalewie Mietkowskim, przejechać ok. 20 km na rowerze ze specjalnie przystosowaną przyczepką, przebiec ok. 10 km z wózkiem biegowym. Na trasie uczestnikom towarzyszyli rodzice/opiekunowie dzieci oraz wolontariusze.

  W gronie wolontariuszy znalazły się dwie nasze uczennice z kl. II – Julia Fik 
  Milena Śliwa, które na ochotnika zgłosiły do pracy w ramach wolontariatu. Towarzyszyła im w roli opiekuna ich wychowawczyni Pani Joanna Kubicka. Zadaniem dziewczynek była piecza nad sprzętem reakreacyjno – rehabilitacyjnym oraz zabezpieczanie trasy przejazdu rowerów i wózków biegowych. Obie dziewczynki spisały się na medal. Jak same później mówiły, udział w imprezie dał im wiele zadowolenia i radości mimo dużego zmęczenia.

  Julce i Milence gratulujemy wspaniałej inicjatywy i dużego serca. 

  Zdjęcia i filmy z imprezy można obejrzeć na stronach, linki:

  https://www.facebook.com/374835876215766/posts/1142538606112152/

  https://facebook.com/1528043160825073

  data dodania: 2020-06-29

 • DZIEŃ TATY

  Z okazji Dnia Ojca
  składamy serdeczne życzenia
  wszystkim tatusiom.
  Dziękujemy za każdą wspólnie spędzoną chwilę.
  Czas spędzony z Wami to wspaniała, beztroska zabawa, 
  ale również cenne życiowe lekcje.
  Dziękujemy w tym dniu,
  że dzięki Waszemu wsparciu 
  i zrozumieniu
  możemy się czuć bezpieczni.

  data dodania: 2020-06-23

Strona: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788